SZC logo

Siófoki Szakképzési Centrum

OM kód: 203050/006 | 8640 Fonyód, Béke u. 1.

Intézmény logo

Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. okt. 6.


Horváth László

  Második hely az Országos Haditorna Verseny megyei döntőjében

  A Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola tanulói között Kollár Péter, Németh Zsolt, Kalányos Patrik és Imre Dominik teljesítménye kiemelkedő volt az Országos Haditorna Verseny Somogy vármegyei döntőjén.

  Második hely az Országos Haditorna Verseny megyei döntőjében

  A Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola tanulói között Kollár Péter, Németh Zsolt, Kalányos Patrik és Imre Dominik teljesítménye kiemelkedő volt az Országos Haditorna Verseny Somogy vármegyei döntőjén. A csapat tagjai közötti szoros együttműködés és az egyéni erősségek összehangolása lehetővé tette számukra, hogy a második helyezést elérjék. Katona-Kiss Erzsébet felkészítő tanárnő irányítása alatt, a csapat tagjai büszkén képviselték az iskolát ezen a versenyen, és elismerésre méltó eredményt értek el. Gratulálunk nekik és a tanárnőnek, és büszkék vagyunk rájuk!

  GALÉRIA

  Országos Haditorna Verseny Somogy vármegyei döntő

  haditorna2023_7.jpg
  haditorna2023_3.jpg
  haditorna2023_4.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Egy felejthetetlen este - Szalagavató 2023

  Egy felejthetetlen este - Szalagavató 2023

  Egy örömteli ünnepség keretein belül iskolánk diákjai, tanárai és szülei együtt vettek részt az idei iskolai szalagavatón, amely méltó módon emlékezett meg a végzősök középiskolai éveiről.

  2023. dec. 2.


  Horváth László

  Újabb győzelem a PENturismo versenyen

  Újabb győzelem a PENturismo versenyen

  A PENturismo esetmegoldó versenyen Zalaszabaron, a Zobori Élményparkban iskolánk csapata ISMÉT ELSŐ HELYEZÉST ÉRT EL!

  2023. nov. 21.


  Szalai Tünde

  A Szakmák Sokszínű Világa: Nyílt nap a Bacsákban

  A Szakmák Sokszínű Világa: Nyílt nap a Bacsákban

  Iskolánk nemrégiben izgalmas Nyílt Napot rendezett, hogy bemutassa a diákoknak és szülőknek a széleskörű szakmai lehetőségeket. Az esemény során az iskola kiemelte a négy fő szakmaágat, melyekre kiemelkedő figyelmet fordítanak: építőipar, kereskedelem, rendészet és köszolgálat. E zek mellett részt veszünk a honvéd kadét képzésben is.

  2023. nov. 13.


  Horváth László


  Partnereink

  • COOP
  • Tesco
  • Ziehl-Abegg
  • SPAR Magyarország
  SZC logo

  Siófoki Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola

    8640 Fonyód, Béke u. 1.

   • Telefon: +36 85 361 510

    E-mail: bacsak@siofokiszc.hu

    OM azonosító: 203050/006


   2023Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola