SZC logo

Siófoki Szakképzési Centrum

OM kód: 203050/006 | 8640 Fonyód, Béke u. 1.

Intézmény logo

Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2022. dec. 16.


Horváth László

  Karácsonyi ünnepség 2022

  Három év kihagyás után idén végre közösen ünnepelhettük a karácsonyt.

  Karácsonyi ünnepség 2022

  Három év kihagyás után idén végre közösen ünnepelhettük a karácsonyt. Takács Hajnalka, Grüblné Krekovics Gabriella és Kovács Ildikó tanárnők felkészítésével tanulóink színvonalas műsorral készültek az ünnepre. A 9/C, 9/T, 11/T, 11/D és a 13/D osztályok versekkel, énekekkel és színdarabbal hangolták rá a többieket a karácsonyi áhitatra. A műsort a tanárok kórusával zártuk.

  A Siófoki SZC Bacsák György Technikum dolgozói ezúton kívánnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Szalagavató 2022

  Szalagavató 2022

  2022. december 2-án tartottuk iskolánk szalagaavtó ünnepségét. Az eseményt nagy várakozás előzte meg, hiszen két elmaradt és egy zártkörű rendezvény után a rokonok és barátok végre élőben nézhették meg szeretteiket ezen a szép napon.

  2022. dec. 4.


  Horváth László

  ... mert adni jó

  ... mert adni jó

  Iskolánk évek óta jelentős részt vállal a Cipősdoboz-akcióban. Ahogy tettük eddig is, most is a Mátyás Király Gimnázium gyűjtőpontjára vittük át azt a közel 20-25 cipősdoboznyi ajándékot, amellyel a rászoruló, vagy nélkülöző gyermekeknek szerezhetünk néhány önfeledt pillanatot, órát…

  2022. dec. 13.


  Horváth László

  Honvédelmi előadás a Bacsákban

  Honvédelmi előadás a Bacsákban

  Tamási Ádám a Magyar Honvédség Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnokság 18. Hadkiegészítő és Toborzó Iroda, Somogy, Kaposvárról érkezett az iskolánkba népszerűsíteni a Magyar Honvédséget.

  2022. nov. 16.


  Horváth László


  Partnereink

  • COOP
  • Tesco
  • Ziehl-Abegg
  • SPAR Magyarország
  SZC logo

  Siófoki Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola

    8640 Fonyód, Béke u. 1.

   • Telefon: +36 85 361 510

    E-mail: bacsak@siofokiszc.hu

    OM azonosító: 203050/006


   2023Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola