SZC logo

Siófoki Szakképzési Centrum

OM kód: 203050/006 | 8640 Fonyód, Béke u. 1.

Intézmény logo

Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. márc. 31.


Horváth László

  Húsvét az online zaklatás ellen – Digitális témahét a Bacsákban

  Idén 8. alkalommal került sor a Digitális témahétre, melynek iskolánk évek óta rendszeres résztvevője.

  Húsvét az online zaklatás ellen – Digitális témahét a Bacsákban

  Idén 8. alkalommal került sor a Digitális témahétre, melynek iskolánk évek óta rendszeres résztvevője.

  Mivel ezúttal közel esett a húsvét, az egyik feladat színes tojások keresése volt, melyek különböző feladványokat rejtettek. Szerdán Kiss Tamás tanár úr osztotta meg tapasztalatait az online zaklatás következményeiről.

  Természetesen a projektfeladat sem maradt el. Ezúttal a Petőfi 200 emlékévvel kapcsolatosan kellett digitálisan egy szófelhőt készíteni az osztályoknak. A legjobban sikerült művek megtekinthetők az alábbi galériában.

  A vetélkedő fődíját, egy csokoládétortát a 11/T osztály nyerte, Gratulálunk nekik!

  Köszönet illeti továbbá Szalai Tünde tanárnőt és a 13/K osztályt, Balogh Noémit, a fődíj készítőjét, Kiss Tamás tanár urat, valamint a 13/N osztályt, akik önzetlen munkájukkal segítették a témahét megvalósulását.

  GALÉRIA

  Digitális témahét 2023

  temahet_cimlap.jpg
  temahet_eniko.jpg
  temahet_bogi.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Szalagavató 2022

  Szalagavató 2022

  2022. december 2-án tartottuk iskolánk szalagaavtó ünnepségét. Az eseményt nagy várakozás előzte meg, hiszen két elmaradt és egy zártkörű rendezvény után a rokonok és barátok végre élőben nézhették meg szeretteiket ezen a szép napon.

  2022. dec. 4.


  Horváth László

  ... mert adni jó

  ... mert adni jó

  Iskolánk évek óta jelentős részt vállal a Cipősdoboz-akcióban. Ahogy tettük eddig is, most is a Mátyás Király Gimnázium gyűjtőpontjára vittük át azt a közel 20-25 cipősdoboznyi ajándékot, amellyel a rászoruló, vagy nélkülöző gyermekeknek szerezhetünk néhány önfeledt pillanatot, órát…

  2022. dec. 13.


  Horváth László

  Karácsonyi ünnepség 2022

  Karácsonyi ünnepség 2022

  Három év kihagyás után idén végre közösen ünnepelhettük a karácsonyt.

  2022. dec. 16.


  Horváth László


  Partnereink

  • COOP
  • Tesco
  • Ziehl-Abegg
  • SPAR Magyarország
  SZC logo

  Siófoki Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola

    8640 Fonyód, Béke u. 1.

   • Telefon: +36 85 361 510

    E-mail: bacsak@siofokiszc.hu

    OM azonosító: 203050/006


   2023Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola