SZC logo

Siófoki Szakképzési Centrum

OM kód: 203050/006 | 8640 Fonyód, Béke u. 1.

Intézmény logo

Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. okt. 9.


Horváth László

  Első helyezés a honvédségi sportnapon

  Szárnyaltak a Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola diákjai a Magyar Honvédség 5. Területvédelmi Ezred Családi és Sportnapján, ahol egy izgalmas ötpróba versenyen mérték össze tudásukat és ügyességüket. A Kaposváron megrendezett eseményen a diákok számos kihívással találták szembe magukat, de végül a fonyódi csapat diákjai első helyezést értek el, hazahozva ezzel a verseny vándorserlegét.

  Első helyezés a honvédségi sportnapon

  Szárnyaltak a Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola diákjai a Magyar Honvédség 5. Területvédelmi Ezred Családi és Sportnapján, ahol egy izgalmas ötpróba versenyen mérték össze tudásukat és ügyességüket. A Kaposváron megrendezett eseményen a diákok számos kihívással találták szembe magukat, de végül a fonyódi csapat diákjai első helyezést értek el, hazahozva ezzel a verseny vándorserlegét.

  A csapatot Németh Zsolt, Kollár Péter, Kalányos Patrik, Imre Dominik és Táskai Nikoletta alkotta, akik, Katona-Kiss Erzsébet felkészítésével, valamint kísérő tanáruk, Kiss Tamás vezetésével vettek részt az eseményen. Az ötpróba számos különböző versenyszámból állt (airsoft, sebesült szállítás, szellemi totó), és a résztvevőknek minden téren meg kellett mutatniuk képességeiket és együttműködési készségüket.

  A fonyódi csapat kiváló teljesítményt nyújtott minden versenyszámban, és a verseny végén büszkén ünnepelhették az első helyezést. Ez a siker nemcsak a diákok, hanem a felkészítő tanár és a kísérő tanár kemény munkájának és elkötelezettségének is az eredménye volt.

  Ez az esemény nemcsak a verseny és a győzelemről szólt, hanem lehetőséget adott a diákoknak arra is, hogy megismerjék a Magyar Honvédség munkáját és értékrendjét. A csapat a verseny során nemcsak új készségeket sajátított el, hanem értékes tapasztalatokat is szerzett a katonai világról.

  A Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola diákjai méltán lehetnek büszkék erre a kiváló eredményre, és remélhetőleg további hasonló lehetőségeket kapnak majd a jövőben, hogy tovább fejlesszék képességeiket és tapasztalataikat a területvédelem terén. Gratulálunk nekik a fantasztikus teljesítményükhöz!

  GALÉRIA

  MH 5. Területvédelmi Ezred Családi és Sportnapja

  MH_sportnap04.jpg
  MH_sportnap03.jpg
  MH_sportnap05.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Egy felejthetetlen este - Szalagavató 2023

  Egy felejthetetlen este - Szalagavató 2023

  Egy örömteli ünnepség keretein belül iskolánk diákjai, tanárai és szülei együtt vettek részt az idei iskolai szalagavatón, amely méltó módon emlékezett meg a végzősök középiskolai éveiről.

  2023. dec. 2.


  Horváth László

  Újabb győzelem a PENturismo versenyen

  Újabb győzelem a PENturismo versenyen

  A PENturismo esetmegoldó versenyen Zalaszabaron, a Zobori Élményparkban iskolánk csapata ISMÉT ELSŐ HELYEZÉST ÉRT EL!

  2023. nov. 21.


  Szalai Tünde

  A Szakmák Sokszínű Világa: Nyílt nap a Bacsákban

  A Szakmák Sokszínű Világa: Nyílt nap a Bacsákban

  Iskolánk nemrégiben izgalmas Nyílt Napot rendezett, hogy bemutassa a diákoknak és szülőknek a széleskörű szakmai lehetőségeket. Az esemény során az iskola kiemelte a négy fő szakmaágat, melyekre kiemelkedő figyelmet fordítanak: építőipar, kereskedelem, rendészet és köszolgálat. E zek mellett részt veszünk a honvéd kadét képzésben is.

  2023. nov. 13.


  Horváth László


  Partnereink

  • COOP
  • Tesco
  • Ziehl-Abegg
  • SPAR Magyarország
  SZC logo

  Siófoki Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola

    8640 Fonyód, Béke u. 1.

   • Telefon: +36 85 361 510

    E-mail: bacsak@siofokiszc.hu

    OM azonosító: 203050/006


   2023Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola